Історія закладу освіти

За ініціативи директора радгоспу імені Суворова Л.М.Гончарова у 1989 році у селі Ковтунове було розпочато будівництво школи за кошти/Files/images/0019.jpg радгоспу. Новзбудована школа в с. Ковтунове, 1991 р.

У лютому 1990 року директором школи було призначено Кривоноса Михайла Дмитровича, який виклопотав у голови Держбуду України кошти для завершення будівництва школи.

Першого вересня 1990 року нова двоповерхова споруда площею 3615 м2 гостинно відчинила двері для своїх перших учнів.

На порозі школи дітей радісно зустрічав педагогічний колектив: директор школи Кривонос М.Д., заступник директора школи з навчально-виховної роботи Гончарова O.K., заступник директора школи з виховної роботи Горбачова Н.О., учителі: Газискулова І.С., Бондаренко Ю.П., Кудрявець Н.І., Серго С.П., Пилипков С.А., Юрова О.О., Кривонос Л.П./Files/images/0030.jpgКолектив Ковтунівської ЗОШ, 1 вересня 1990 року

З першого дня запрацювала шкільна бібліотека (бібліотекар Бондаренко В.М.).

У 1991 році школа була повністю доукомплектована вчителями.

У травні 1992 року вчителі школи отримали ключі від квартир у новому двоповерховому шістнадцятиквартирному будинку неподалік від школи.

З 2001 року на базі Ковтунівської загальноосвітньої школи працює дошкільне відділення „Вербиченька".

Будівля школи розрахована на 306 посадочних місць. Сьогодні у закладі навчається та виховується 104 дітей, з них у дошкільному відділенні - 10.

У приміщенні учбового закладу для організації навчально-виховного процесу створено належні умови: шістнадцять навчальних кабінетів; спортивна зала; працюють майстерня, комп'ютерний клас, обладнаний сучасною оргтехнікою (дванадцять комп'ютерів, принтер, медіапроектор); бібліотека з фондом 10487 примірників; актова зала, обладнана сучасною музичною апаратурою (музичний центр з системою „Караоке", відеомагнітофон); їдальня на 120 посадочних місць.

За роки існування школа стала для вихованців осередком мудрості, добра і любові. Вона допомагає їм пізнати себе, навколишній світ і «своїм життям до себе дорівнятись», вчить будувати формулу щастя, не забуваючи при цьому про формулу людяності. Найважливіші цінності освіти – не тільки дитина, а й педагог, здатний до розвитку задатків, таланту, соціального захисту, збереження індивідуальності дитини./Files/images/0020.jpgПерший випуск Ковтунівської ЗОШ, червень, 1991 рік

Про результативність наполегливої праці учнів і учителів говорять такі факти: за останні п’ять років медалями нагороджено 29 випускників – двадцять один – золотими та вісім – срібними; одержали свідоцтво «з відзнакою» - більше двох десятків учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 516

Коментарi